Sevdiklerinin
Şeker Trendleri
Şimdi Telefonunda

Sevdiklerin FreeStyle LibreLink mobil uygulamasıyla diledikleri an diledikleri yerde parmak delmeden şeker ölçümünü yapsın, sen de LibreLinkUp mobil uygulaması ile anlık olarak telefonundan tüm sonuçları takip et!

LibreLinkUp ile sevdiklerinden uzakta olsan bile anlık şeker sonuçları telefonunda! Yeni nesil dijital diyabet çözümleri ile çocuğunun, annenin ya da diğer sevdiklerinin şeker gidişatlarını takip edebilir, diyabetli sevdiklerinle sürekli iletişimde kalarak diyabetlerini daha iyi yönetmelerine yardımcı olabilirsin!

LibreLink Up, FreeStyle LibreLink ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmış, glikoz ölçümü yapan kişilerin ailelerinin, arkadaşlarının veya diğer yakınlarının glikoz okumalarını uzaktan takip etmelerine imkan sağlayan ücretsiz bir uygulamadır.

Sensör ve FreeStyle LibreLink ile her ölçüm yapıldığında, ilgili LibreLinkUp kullanıcısı ile de anlık sonuçlar paylaşılır.

LibreLinkUp İle Sevdiklerinle Bağlantıda Kal!
FreeStyle LibreLink ile şeker ölçüm sonuçlarını dilediğin LibreLinkUp kullanıcısı ile paylaşabilirsin. Veriler maksimum 20 farklı LibreLinkUp kullanıcısı ile paylaşılır.
LibreLinkUp, FreeStyle LibreLink ile her şeker ölçümü yapıldığında anlık ölçüm sonucunu LibreLinkUp olan telefona uyarı olarak gönderir.
LibreLinkUp kullanan çocuğun, annen ya da diğer sevdiklerin yanında olmasa bile ölçüm sonuçlarını anlık takip eder, onlarla hep iletişimde kalırsın!

LibreLinkUp ile sevdiklerinle sürekli takipte kalabilmek için aşağıdaki adımları izlemelisin.

FreeStyle LibreLink'i kullanmaya başla
Ölçüm sonuçlarını sevdiklerinle paylaşabilmen için öncelikle sensör ölçümlerinde okuyucu yerine FreeStyle LibreLink mobil uygulamanı kullanmaya başlamalısın. FreStyle LibreLink’i aşağıdaki linklerden kolayca ve ücretsiz indirebilirsin.
Sevdiklerine kolayca davet gönder
FreeStyle LibreLink uygulamasının menüsünde yer alan “Paylaş ” bölümüne giderek LibreLinkUp’ı seçmen ve seni takipte kalmasını istediğin kişinin e-postasını yazarak ona davet göndermen gerekli.
Eşleştirme talimatlarını takip et
Davet gönderdiğin kişi kendisine gelen e-postadaki talimatları takip ederek kolayca LibreLinkUp hesabını oluşturup seninle eşleşebilir.
Sağlıklı bir internet bağlantısına sahip olduğundan emin ol
FreeStyle LibreLink ile her ölçüm yapıldığında LibreLinkUp kullanıcısının telefonuna bildirim gelir. Bunun için LibreLinkUp uygulamasının açık olması gerekmez. Şeker verisinin bu iki uygulama arasında aktarılabilmesi için hem FreeStyle LibreLink kullanan hem de LibreLinkUp kullanan telefonda geçerli bir internet bağlantısı olmalıdır. İki uygulama arasındaki data aktarım hızı internet bağlantısının kalitesiyle doğrudan ilgilidir.
Telefonunun uyumluluğunu kontrol et
LibreLinkUp mobil uygulaması Android OS 6.0 ve yukarısı ve iPhone IOS 11 ve yukarısı telefonlarla uyumludur. Lütfen öncesinde telefonunuzun bu özelliklerini kontrol ediniz.
Her An, Her Yerde...
OKUT
FreeStyle Libre okuyucunu ya da FreeStyle LibreLink uygulamasını kullanarak glikoz ölçümünü yapabilirsin.
KEŞFET
FreeStyle LibreLink ile yapılan ölçümlerde glikoz verileri otomatik olarak LibreView’a yüklenir ve tedavi sürecin için ihtiyacın olan raporlar otomatik oluşturulur. LibreView hesap bilgilerin, FreeStyle LibreLink hesap bilgilerin ile aynıdır. Eğer sadece okuyucu kullanıyorsan da LibreView hesabı oluşturarak bilgilerini okuyucundan LibreView hesabına yükleyebilirsin. Böylece hekiminle LibreView üzerinden uzaktan diyabet yönetimini gerçekleştirebiirsin.
PAYLAŞ
LibreLinkUp, FreeStyle LibreLink uygulaması ile alınan glikoz ölçüm sonuçlarının aile, yakınlar ya da sağlık uzmanları tarafından uzaktan ve anlık takip edilebilmesini sağlar. Android ve IOS’ta geçerli ücretsiz bir mobil uygulamadır.

FreeStyle LibreLink İndirme Linkleri:

LibreLinkUp İndirme Linkleri: