LibreView Dijital
Şeker Takip Sistemi

LibreView, sağlık profesyonelleri ve FreeStyle Libre kullanıcılarını

çevrim içi bir araya getiren entegre dijital diyabet yönetim sistemidir.

LibreView, glikoz verilerinin FreeStyle Libre'den basitçe yüklenebileceği güvenli, çevrim içi, bulut tabanlı entegre bir diyabet yönetim sistemidir. Sağlık profesyonellerinin ve diyabetlilerin, glikoz trendleri hakkında kolay anlaşılır ve detaylı raporlara erişimine imkan sağlar. Bu detaylı raporlar ile kişinin glikoz trendi analiz edilerek etkin tedavi sürecine en kolay ve güvenilir yoldan geçiş sağlanır.

 

Sağlık profesyonelleri diyabetliler için tek bir sistemden tüm glikoz verisini takip edebilir, diğer meslektaşları ile yine aynı platform üzerinden iletişime geçerek onların da tedavi sürecine dahil olmalarını sağlayabilirler.

LibreView üyeliğini tamamlayarak
sağlık uzmanınla tedavi sürecini bir üst seviyeye taşıyabilirsin.
LibreView'e
HEMEN KAYDOL
Kolay veri aktarımı
Kolay veri aktarımı
Sağlık profesyoneli ya da diyabetli kişi, glikoz verilerini FreeStyle Libre okuyucudan LibreView sistemine yükleyebilir. FreeStyle LibreLink ile yapılan glikoz ölçümlerinde ise glikoz verileri otomatik olarak libreview.com'a yüklenir.
Şeker verisine uzaktan erişim
Şeker verisine uzaktan erişim
Sağlık profesyonelleri muayene zamanından önce diyabetli kişinin detaylı raporlarını inceleyebilir dolayısıyla muayene süresi içerisinde sağlık profesyoneli ve diyabetli kişinin tedavi sürecini değerlendirmesi için daha fazla zaman yaratılmış olur.
Kolay anlaşılır ve detaylı şeker raporları
Kolay anlaşılır ve detaylı şeker  raporları
Glikoz trendlerini takip etmek ve etkin tedavi sürecine ve tipine karar verebilmek için LibreView'ın sunduğu detaylı raporlardan faydalanılabilir. Eksiksiz glisemik profile ulaşılarak en etkin tedavi süreci oluşturulur.
Kesintisiz İletişim
Kesintisiz İletişim
Şeker verisi sisteme mobil uygulamadan otomatik yüklenebildiği için dilediğin an dilediğin yerde doktorun ve ekibiyle diyabet gidişatını değerlendirebilirsin.
LIBREVIEW Kullanmaya Başlamak Çok Kolay
www.libreview.com adresine girerek, kolayca LibreView hesabı oluşturulabilir. FreeStyle LibreLink mobil uygulamalarının kullanımı LibreView sisteminin kullanımını gerektirdiği için mutlaka LibreView hesabı oluşturmalısın.
LibreView bir kerelik bir yazılım yükleme işlemi gerektirmektedir, bu işlem okuyucudan veri indirmek isteyen kullanıcılar için geçerlidir. Sitede göreceğin yönlendirmeleri takip ederek kurulum sürecini tamamlaman gerekir.
Okuyucundaki verinin aktarımı için yönlendirmeleri takip etmelisin. FreeStyle LibreLink ile ölçüm yapıyorsan şeker verileri otomatik olarak LibreView a akacaktır.
www.libreview.com
Sağlık uzmanları, sağlık profesyoneli olarak kendilerine ait LibreView hesabı oluşturabilir ve burada diyabetli kişilerin takibini yapabilirler. Sağlık uzmanlarının hesaplarından diyabetli kişilerin takibini yapabilmeleri için mutlaka onlara sistem üzerinden davet göndermeleri ve kabul edilmeleri gerekir.