FreeStyle Libre Yazılımı
FreeStyle Libre yazılımı, etkili bir diyabet yönetimini tamamlamak üzere, hekimin ve senin için tasarlanan bir veri yönetim amacıdır.
FreeStyle Libre yazılımı, etkili bir diyabet yönetimini tamamlamak üzere, hekimin ve senin için tasarlanan bir veri yönetim aracıdır.

FreeStyle Libre yazılımı ile :

 

  • FreeStyle Libre Flash Glikoz Takip Sisteminden yüklenen sensör glikoz ölçümlerini;
  • Glikoz ölçüm sonuçlarından oluşan glikoz trendini;
  • Detaylı ve kolay anlaşılır şeker raporlarını , analizi ve değerlendirmesi için kolaylıkla hekimin ile paylaşabilirsin. 

FreeStyle Libre Yazılımında glikoz verilerini detaylı inceleyebileceğin 8 farklı rapor bulunur. Her rapor istenilen tarih aralığı için oluşturularak, pdf olarak kaydedilebilir.

 

1.Genel Bakış Raporu

2. Günlük Seyirler

3. Glikoz Seyri Analizi (AGP)

4. Haftalık Özet Raporu

5. Aylık Özet Raporu

6. Kayıt Günlükleri

7. Öğün Zamanı Seyirleri Rapor

8. Okuyucu Ayrıntıları

 

Yazılım, bu 8 rapordan birisi olan ve Ambulatuvar Glikoz Profili (AGP) olarak da adlandırılan "Glikoz Seyri Analizi" raporunu sunar. Bu rapor, tek bakışta Glikoz değişkenliği profilini görmene ve hipoglisemi, hiperglisemi düzenlerini belirlemene yardımcı olur.

YAZILIM RAPORLARINI BERABER İNCELEYELİM
Günlük Seyirler

16 Mayıs 2018 - 29 Mayıs 2018

Günlük Seyirler raporu, seçilen zaman aralığı için, tüm günlerdeki glikoz ölçüm sonuçlarını alıp, tek bir gün şeklinde ve saat dilimlerine göre gösteren rapordur. Bu raporda glikoza ek olarak, eğer okuyucu üzerinden giriş yaptıysan gerçekleşen karbonhidrat ve insülin değerlerini de görebilirsin. Günlük Seyirler raporunun ikinci sayfasında sensör glikoz okumaları tek tek gözükür.

Glikoz Seyir Analizi (AGP)

1 Mart 2019

Ambulatuvar Glikoz Profili (AGP) olarak da tanımlanan ve eksiksiz glikoz profilinizi gösteren bu rapor seçilen tarih aralığındaki glikoz değişkenliğinizi, glikozda yaşadığınız iniş çıkışları ve glikoz dalgalanmalarınızı bir bakışta gösterir. Hipoglisemi, Hiperglisemi ve Glisemik Değişkenliklerin tespitini ve diyabet tedavinizde önceliklerin belirlenmesini kolaylaştırır. Grafiğin altında yer alan “Trafik Işıkları” diyabet takibinde dikkat edilmesi gereken glisemik paternlerin, değişkenliklerin ve problemli alanların saptanmasına yardımcı olur. AGP Raporu, glisemik profilinizdeki düşük glikoz olasılığı, glisemik değerlerde hedeften sapma ve glikoz değişkenliğine odaklanır.

DÜŞÜK GLİKOZ İZNİ AYARI: Orta MEDYAN HEDEF AYARI: 154 mg/dL (A1c: %7,0 veya 53 mmol/mol)

Haftalık Özet

1 Mart 2019 - 7 Mart 2019 (7 gün)

Seçilen zaman aralığında, her hafta için günlük glikoz, karbonhidrat, insülin verileri başta olmak üzere tüm detayları gösterir. Böylece diyabetlinin spesifik günlerine özel glikoz seyrindeki değişiklikler kolaylıkla analiz edilebilir.

Aylık Özet

Mart 2019

Aylık Özet raporu, seçilen zaman aralığı için, her ay için glikoz ve sensör kullanım verilerini takvim formatında gösterir.

Kayıt Günlüğü

9 Mart

Kayıt Günlüğü raporu, seçilen zaman aralığında her gün için glikoz, karbonhidrat, insülin verileri başta olmak üzere tüm detayları gösterir. Bu rapor, şeker ölçüm striplerini kullanarak yaptığın ölçümleri de gösteren tek rapordur.

Ögün Zaman Seyirleri

9 Mart

Öğün Zamanı Seyirleri raporu, kişiye özel tanımlanabilen öğün saatlerine göre günü 4’e böler. Glikoz grafiğini ve glikozun trendini alınan karbonhidrata, insüline ve öğün zamanlarına göre kıyaslayabilmeyi sağlar.

Okuyucu Ayrıntıları

Okuyucu ayrıntıları raporu, okuyucudaki mevcut ayarları ve son 30 gün içinde ayarlarda yapılmış değişiklikleri gösterir.