FreeStyle Libre satın alma işlemini daha kolay gerçekleştirebilmek için yapman gereken tüm işlemleri aşağıda sırasıyla bulabilirsin. 

 

Kifidis Mağazaları ziyaretçilerinin ve mağaza çalışanlarının sağlıkları da göz önünde bulundurularak, gerekli tedbirler alınarak açılmıştır. İçinde bulunduğumuz bu süreçte ödemelerin için Kifidis mağazalarına gitmeyi tercih etmiyorsan, Kifidis Bomonti şubesini 10:00 - 17:00 saatleri arasında  0 212 296 83 03 numaralı hattından arayarak da hizmet alabilirsin. 

 

Bu süreçte kargolarda yaşanan yoğunluk sebebiyle ürün gönderimlerimiz 8-10 iş gününü bulabilmektedir. Sensör kullanım süren bitmeden bu bilgiyi göz önünde bulundurarak siparişlerini tamamlamanı rica ederiz. SMS yolu ile iletilen kargo takip numaralarından kargo süreci takip edilebilir. 

FreeStyle Libre sensör ve okuyucunu satın

almak için "REZERVE ET" BUTONUNA TIKLA

Ürünün sana ulaşabilmesi için,

"TESLİMAT ADRESİ"ni gir!

Rezervasyonunu onayladıktan sonra,

sectiğin "KIFIDIS ÖDEME NOKTASINA" giderek

ödemeni gerçekleştir! Ya da Kifidis Bomonti'yi arayarak da ödemelerin için destek alabilirsin.

 

FreeStyle Libre 14 günlük sensör KDV Dahil 374 TL dir, sensörlerin 14 günde bir yenilenmesi gerekmektedir. FreeStyle Libre okuyucu fiyatı da KDV Dahil 374 TL dir, okuyucunun sadece bir kez alınması yeterlidir. Ayrıca telefon uyumluluğu olan kullanıcılar okuyucu yerine FreeStyle LibreLink mobil uygulamasını kullanabilirler.

Ödeme sonrasında 8-10  iş günü içinde, FreeStyle Libre belirttiğin adrese gelsin!

 

Pandemi sürecinde  kargolarda yaşanan yoğunluktan dolayı gönderimlerimizin ulaşması 8-10 gün arasında sürebilmektedir.  Bu dönemde siparişlerini bu zamanlamayı düşünerek oluşturmanı rica ederiz. SMS yolu ile iletilen kargo takip numaralarından kargo sürecini kolaylıkla takip edebilirsin.