Online Eğitimlerimiz

FreeStyle Libre, dijital diyabet yönetimi ve diyabette sürekli şeker takibiyle ilgili destek ihtiyacı duyduğun ve merak ettiğin farklı konulardaki online eğitimlerimize, seçtiğin konu ve tarih için ücretsiz olarak istediğin sıklıkta katılabilirsin.

Online eğitimlerimiz uzman saha ekibimiz tarafından canlı olarak verilecektir, ayrıca dilersen sonrasında eğitim kayıtlarına da erişebilirsin. 

FREESTYLE LİBRE'Yİ DAHA YAKINDAN TANIMAK İSTERMİSİNİZ? 

Merhaba, Sizlere diyabet takibinde son gelişmeler ve diyabetinizin yönetiminde en büyük yardımcınız olan FreeStyle Libre nin özelliklerinden bahsedeceğiz. Ayrıca telefonunuzla şeker değerlerinizin takibi ve raporlarınızı okuma ile ilgili çok önemli ipuçlarını paylaşacağımız sohbetimize davetlisiniz. Aşağıdaki linke tıklayarak aramıza katılabilirsiniz.

Tarih: 15.09.2021

Saat: 10.00

Katılım Linki: https://bit.ly/3hroMrA

DİYABETİMİ DOKTORUM İLE BERABER YÖNETİYORUM. 

Merhaba,Sizlerle bugün bilgilendirme sohbetimizde FreeStyle Libre sensör ölçüm sonuçlarını ve trend oklarını nasıl yorumlayabileceğinizi konuşacağız. Ayrıca bu raporları sağlık uzmanınız ile uzaktan paylaşabilmeniz konusunda yol göstereceğiz. Aşağıdaki linke tıklayarak aramıza katılabilirsiniz.

Tarih: 16.09.2021

Saat: 18.00

Katılım Linki: https://bit.ly/3k4weu5

SEVDİKLERİNİZİN DİYABETİNİ TAKİP ETMEK ARTIK ÇOK KOLAY !

Merhaba,Bugün bilgilendirme sohbetimizde sevdiklerinizden uzakta olsanız bile FreeStyle Libre sayesinde anlık şeker verilerinizi onlarla nasıl paylaşacağınızı konuşacağız. Aşağıdaki linke tıklayarak aramıza katılabilirsiniz.

Tarih: 17.09.2021

Saat: 18.00

Katılım linki: https://bit.ly/3lj9upL